Product image 1
Product image 2
Product image 3
Product image 4
Product image 5
Product image 6
Product image 7
Product image 8
Product image 9
Product image 10
Product image 11
Product image 12
Product image 13
Product image 14
Product image 15
Product image 16
Product image 17
The Forno Torino 30" Induction Range combines a powerful 8,800W cooktop with a 9,300W True Convection oven for fast, even results. The 4.32 cu. ft. oven includes air fry, air sous vide, and multiple convection modes. Finished in smudge-resistant stainless steel with durable electroplated racks, it’s made for everyday performance and serious cooking.
Select Title
-70%
Product Information
Shipping & Returns
Description